Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Motely Cimarron Hills, USA

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Cimarron Hills bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Cimarron Hills, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Cimarron Hills věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Cimarron Hills, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Hotely Cimarron Hills

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Cimarron Hills, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Cimarron Hills se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Cimarron Hills, apartmán Cimarron Hills, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: Motely

Okruh hledání 10 km

zobrazeno: 1–2 (z 2)

Super 8 Colorado Springs Airport 3*** Motely, Colorado Springs

Motely, Super 8 Colorado Springs Airport
6.6

1790 Aeroplaza Drive, Colorado Springs, USA

Do centra města Cimarron Hills: ~7.0 km | Zobrazit hotel na mapě

This Super 8 is located 4.2 miles from Colorado Springs Municipal Airport and Peterson Air Force Base. Features of the hotel include a daily continental breakfast and rooms with free Wi-Fi. Super 8 Colorado Springs Airport’s comfortable rooms provide standard ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu

True North Motel 2** Motely, Colorado Springs

Motely, True North Motel
6.2

2105 East Platte Avenue, Colorado Springs, USA

Do centra města Cimarron Hills: ~8.7 km | Zobrazit hotel na mapě

Featuring free WiFi, this motel is 10 minutes’ walk from U.S. Olympic Training Center and from downtown Colorado Springs. Each room is equipped with a cable TV. Parking is provided on site. All rooms offer a private entrance, a microwave and a refrigerator at True ...