Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 2**, Cimarron Hills

Snadná online rezervace Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Cimarron Hills bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 (Hotely), ubytování Cimarron Hills, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Super 8 Colorado Springs Hwy. 24. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

5.5

Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 2** (Hotely), Cimarron Hills

605 Peterson Road, Cimarron Hills, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Super 8 Colorado Springs Hwy. 24
Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 1Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 2Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 3Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 4Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 5Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 6Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 7Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 8Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 9Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 10Super 8 Colorado Springs Hwy. 24 11

Colorado Springs Hotel se nachází 8 km od univerzity v Coloradu a Zahrady bohů. Super 8 nabízí kontinentální snídaně a pokoje s Wi-Fi.

Každý pokoj nabízí kabelovou TV a posezení spolu s žehlicími potřebami a vysoušečem vlasů. K dispozici jsou pokoje s mikrovlnnou troubou a ledničkou.

Pro pohodlí hostů nabízí Colorado Springs Super 8 24hodinovou recepci, bezplatné parkování a místní hovory zdarma.

Letecká základna Peterson je 1,5 km od hotelu Super 8. Hotel je 21 km od jeskyní Caves of the Winds a Seven Falls.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Super 8 Colorado Springs Hwy. 24)

Jídlo a pití

Automat (nápoje), Automat (občerstvení)

Služby na recepci

Recepce 24 hodin denně

Různé

Bezbariérové, Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Super 8 Colorado Springs Hwy. 24)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Super 8 Colorado Springs Hwy. 24)

Při přihlášení do hotelu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a platební kartu. Veškeré zvláštní požadavky závisí na momentální dostupnosti v době příjezdu. Jejich splnění nelze zaručit a jako takové může být předmětem dodatečných poplatků. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.